Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

I Turniej Tenisowy o Puchar Prezesa SPiKŚ

W dniu 5 września 2009 roku na kortach świdnickiego OSiR został rozegrany I Turniej Tenisowy o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. Pomysłodawcą zorganizowania turnieju był Radosław Nowicki.
W sumie do gier przystąpiło 8 uczestników, walczących o puchary ufundowane przez Prezesa SPiKŚ. Po całodziennych potyczkach tenisowych zwycięzcą turnieju został Ryszard Rodziewicz, który w finale pokonał Radosława Nowickiego. W meczu o trzecie miejsce Andrzej Schiewe pokonał Zbigniewa Wróbla.

Turniej zakończył się piknikiem tenisowym, w którym wzięli udział zarówno jego uczestnicy, jak i inni członkowie SPiKŚ – miłośnicy tenisa, którzy zasiedli na widowni.

Puchary za zdobycie trzech pierwszych miejsc zostały wręczone najlepszym stowarzyszeniowym tenisistom podczas październikowego spotkania członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, a finaliście Radosławowi Nowickiemu, z powodu jego licznych wyjazdów służbowych – podczas grudniowego spotkania członków KLUBU 25.

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022