Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Piknik inny niż wszystkie

W atmosferze zabawy i integracji, z delikatną nutką rywalizacji, upłynęła kolejna już edycja letniego pikniku Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Swidnickich, który odbył się  4 czerwca. Członkowie tradycyjnie już bawili się w gospodarstwie agroturystycznym „Podkowa” w Modliszowie, a towarzyszyli im goście specjalni – rodziny oraz przyjaciele.

W tym roku, mimo, że sama formuła Pikniku Rodzinnego pozostała niezmienna, zarząd zadbał o dodatkowe atrakcje dla uczestników. Zorganizowano strefę dla najmłodszych i nieco starszych dzieci – z ogromną dmuchaną zjeżdżalnią oraz basenem z piłeczkami, a także strefa animacji z widowiskową animatorką Milą.

Nieco starsi mogli liczyć na taneczne warsztaty, przeprowadzone przez Akademię Rozwoju Talentów, która ufundowała miesięczne kursy tańca dla najbardziej aktywnych uczestników. Okazję do integracji oraz rywalizacji mieli natomiast uczestnicy turnieju sportowego, podczas którego bezkonkurencyjna okazała się drużyna Zielonych. Gratulujemy 🙂

Goście tradycyjnie już raczyli się smakowitymi potrawy prosto z kuchni „Podkowy” oraz na przejażdżki bryczką, dzięki uprzejmości właściciela agroturystyki – Jerzego Skoniecznego. Dla wielbicieli motoryzacji przygotowany został pokaz oraz jazdy testowe najnowszym modelem Volkswagena Tiguana oraz Forda Mondeo Hybrid. Dodatkowo imprezę uatrakcyjnił przylot helikoptera. Piknik zakończyła taneczna zabawa do późnych godzin nocnych.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom pikniku. Dociera do nas wiele miłych słów – cieszymy się, że dobrze się bawiliście i że mogliśmy spędzić czas na biesiadowaniu, wspólnie z naszymi rodzinami oraz przyjaciółmi. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie – tak sobotnie wydarzenie podsumowuje prezes SPiKS, Andrzej Panas.

 

DSC_2769

 

 

 

 

 

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014