Pałac Jugowice był miejscem tradycyjnego środowego spotkania członków SPiKŚ. W pięknych, odnowionych wnętrzach, znajduje się hotel, restauracja i sala bankietowa. To właśnie na niej podejmowano z honorami przedsiębiorców, zapewniając wspaniałą kolację.
„Stowarzyszenie Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich serdecznie dziękuje za wspaniałe przyjęcie i zapewnienie prawdziwych rozkoszy dla podniebienia. Jesteśmy pod wrażeniem wnętrz Pałacu. Klasa, styl i świetna obsługa – to sprawia, że z pewnością zaspokoicie Państwo oczekiwania najbardziej wymagających gości. To był wspaniały wieczór.” – napisał w podziękowaniu prezesa Zarządu SPiKŚ, Jacek Domejko.
Pałac Jugowice Pałac Jugowice położony jest w przepięknej dolinie rzeki Bystrzycy na Dolnym Śląsku. Dziewiętnastowieczny pruski pałacyk myśliwski został gruntownie wyremontowany i urządzony tak, by pobyt gości stał się niezapomnianym przeżyciem.
A tak właściciele kompleksu reklamują to niezwykle miejsce na stronie www.palacjugowice.com :
„Pałac Jugowice oddaje do Państwa dyspozycji 28 komfortowych, klimatyzowanych pokoi o wysokim standardzie, w których może ugościć jednocześnie do 60 osób. Wszystkie pokoje są wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Komfort i wygodę podkreśla stylowy i elegancki wystrój. Hotel dysponuje pokojami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Wszystkie pokoje są pokojami dla niepalących. Przy hotelu znajduje się dozorowany, darmowy parking.
Każdy z naszych 28 apartamentów zapewnia spokój, wypoczynek i poczucie piękna. Podobnie duża sala restauracyjna i konferencyjna przeznaczona na przyjęcia i konferencje oraz winiarnia w starych piwnicach.
Okolica mile Państwa zaskoczy. Rozległe lasy z malowniczymi jeziorami, dolinami i pagórkami wręcz proszą o długi spacer, wycieczkę rowerową czy wypad na narty. W okolicy znajduje się wiele ważnych zabytków z czasów II Wojny Światowej, zapraszają również starówki w Świdnicy i we Wrocławiu. Aby zadbać o całkowity relaks zostanie wkrótce uruchomione luksusowe centrum spa, położone przy naszym hotelu u podnóża gór.”