Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Galess wśród najlepszych

Do konkursu stanęły 64 firmy z Polski, Niemiec, Austrii, Francji i Szwajcarii. Z grupy tej do ścisłej czołówki zakwalifikowano 12. Znalezienie się w grupie najlepszych świadczy o bardzo wysokim poziomie świadczonych przez firmę Galess usług.

 

Według inżyniera Georga Jankowskiego, Prezes Zarządu DEKRA-ITS, na szczególne wyróżnienie zasługuje wdrożenie i realizacja procesów związanych z zorientowaniem kierownictwa na pracowników, procesów zadowolenia klientów oraz procesów uwzględniających działania na rzecz społeczności lokalnej. Komisja oceniająca uczestników DEKRA AWARD wyróżniła również świdnicką firmę w zakresie zarządzania środowiskowego i podkreśliła prowadzone przez firmę Galess działania w tym zakresie.

 

W ścisłej czołówce prócz Galessu znalazła się jeszcze jedna polska „firma”, a raczej instytucja. I miejsce zdobyła Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wielkopolskim razem z niemiecką firmą elektroniczną Zolner Elektronik GmbH.

 

Firma Galess była pierwszą polską firmą z branży usług galwanicznych, która uczestniczyła w tak prestiżowej nagrodzie i znalazła się w ścisłym finale firm europejskich. Wręczenie statuetek miało miejsce w Ludwisburgu. W uroczystości firmę reprezentował prezes Edward Szywała, pełnomocnik zarządu Piotr Lepak oraz Bogdan Lasak – dyrektor cynkowni ogniowej.

Impreza rozpoczęła się 31 marca w Ludwigsburgu pod Stuttgartem w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym. W uroczystości wzięło udział około 400 osób. Organizatorem, a zarazem gospodarzem była firma DEKRA – jedna z dwóch najbardziej prestiżowych instytucji w Europie certyfikujących inne firmy pod względem zarządzania jakością, zarządzania potencjałem ludzkim czy podejściem do klienta. Niebywałą atrakcją, którą zapewnił gościom organizator była wizyta w zakładach PORSCHE w Stuttgarcie.

 

Z kolei na drugi dzień – 1 kwietnia czyli równo miesiąc przed wejściem do UE – przedstawiciele Galessu pojechali do Strassburga, by zwiedzić Parlament Europejski i siedzibę Rady Europy i by zobaczyć miejsce, w którym będą nas reprezentować nasi rodacy. „Miasto faktycznie wspaniałe, ze świetną atmosferą, nowoczesność w doskonałych proporcjach zmieszana z tradycją” – komentuje Piotr Lepak.

 

2 kwietnia świdnicka delegacja na zaproszenie Francuskich Przedsiębiorców pojechali do Francji, gdzie odbyło się spotkanie w firmie o takim profilu jak Galess – cynkowanie ogniowe i galwaniczne. „Można było wyzbyć się kompleksów gdyż nie wiele od niej odstajemy” – relacjonuje Piotr Lepak.

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014