Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Podziękowania od Prezesa

– Tak się składa, że to ostatnie wigilijne spotkanie, które prowadzę jako Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. A że jest to zawsze spotkanie szczególne, uroczyste, pozwólcie, że skieruję do Was kilka specjalnych słów – rozpoczął swoje wystąpienie 21 grudnia Edward Szywała. Na uroczystej opłatkowej kolacji w hotelu Piast Roman obecni byli tego wieczoru niemal wszyscy członkowie SPiKŚ.

 

– Dziękuję serdecznie wszystkim za ten rok, za sympatię, jaką nas, zarząd, darzycie. Chcę Wam także przekazać najlepsze życzenia świąteczne – żebyśmy mieli w sobie wiele optymizmu, wiary w to, co robimy i radości. Byśmy czuli się potrzebni. Dawanie to ogromny dar. Ale przede wszystkim życzę Wam zdrowia. Można bowiem mieć piękne marzenia, ale gdy nie ma zdrowia, niczego nie uda się osiągnąć. Do tego dołączam życzenia miłości – to ona nadaje sens wszystkiemu, co robimy – mówił Edward Szywała.
Podkreślił, że jego misja w Stowarzyszeniu kończy się 31 grudnia. Dlatego słów kilka skierował do członków zarządu, z którymi pracował przez ostatnie lata.
– Każdy z kolegów angażował się w prace zarządu, uczestniczył w niemal wszystkich posiedzeniach, naprawdę pracował na rzecz Stowarzyszenia. Bardzo serdecznie i szczególnie chcę podziękować Jurkowi Lepakowi, który jest członkiem-założycielem naszej organizacji i przez te lata zawsze był i jest inicjatorem wielu działań, których celem jest to, byśmy byli zdrowi! Jego pomysły są przez niego realizowane od początku do końca, konsekwentnie. Wiele razy braliśmy udział w imprezach sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych, które Jurek nam proponował. Od 1 stycznia Jurek stanie się członkiem-seniorem Stowarzyszenia, dziękuję mu więc za 21 lat bardzo aktywnej pracy – podkreślał prezes.

Podziękowania skierował także w stronę Komisji Rewizyjnej, które co roku ocenia prace zarządu. Przypomniał, że od nowego roku funkcję prezesa w SPiKŚ przejmuje Jacek Domejko. Życzył nowemu zarządowi wielu sukcesów podczas kolejnej, dwuletniej kadencji.

 

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014