Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Członkowie SPiKS wśród laureatów Gryfów Świdnickich

Już po raz jedenasty rozdano nagrody dla firm oraz osobistości świdnickiego biznesu.

Decyzję o przyznaniu Gryfów w 6 kategoriach podjęła kapituła, którą tworzyli prezydent miasta Beata Moskal-Słaniewska, zastępcy prezydenta Szymon Chojnowski i Marek Suwalski, przedstawiciele organizacji biznesowych oraz laureaci poprzednich edycji konkursu.

Pracodawcą roku został Electrolux. Po raz pierwszy została przyznana nagroda w kategorii Wybitna Osobowość, która trafiła do ordynatora Oddziału Chirurgicznego świdnickiego Latawca. Nagrodę specjalną dla organizacji pozarządowej prezydent przyznała Związkowi Harcerstwa Polskiego.

Gryfy Świdnickie trafiły również do członków SPiKS, którym serdecznie gratulujemy. Nagrodę dla firmy, kierującej się zasadą społecznej odpowiedzialności biznesu, otrzymał Galess na czele z prezesem, Edwardem Szywałą. Najlepszą obsługą może się pochwalić restauracja Jerzego Majorka – Karczma Zagłoba. Nagrodę w kategorii Nestor Biznesu otrzymał Maciej Karpiński i jego Farma Miejska.

Gala była też okazją do wręczenia nagród przyznanych przez Sudecką Izbą Przemysłowo-Handlową. Odznaki honorowe za zasługi dla rozwoju RP otrzymali:Sławomir Hunk (Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego),Jolanta Drozdrowska (Sonel SA) i Marek Woron (Loża Biznesu). Złotą honorową odznakę Krajowej Izby Gospodarczej za zasługi na rzecz rozwoju samorządu regionalnego otrzymał Mariusz Hoszowski z Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Medal 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej za wspieranie rozwoju samorządu gospodarczego i przedsiębiorczego otrzymał Edward Szywała (Galess) oraz Ryszard Sobański – Zakład Usług Komunalnych w Jaworzynie Śl. Natomiast podziękowanie ministra gospodarki i prezesa Krajowej Izby Gospodarczej z okazji 25-lecia polskiej transformacji w uznaniu za aktywne propagowanie idei i ducha przedsiębiorczości w środowisku lokalnum oraz zaangażowanie i wkład w rozwój polskiej gospodarki otrzymał Andrzej Panas.

Pełna lista nagrodzonych: http://www.swidnickigryf.pl/

 


Foto: www.regionfakty.pl

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014