Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Zagrali o puchar

W dniu 24 listopada, zgodnie z wcześniejszymi planami, odbył się turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa SPiKŚ.

„Mieliśmy do swojej dyspozycji całą halę sportową, równocześnie mogły odbywać się 2 mecze. Był przygotowany również poczęstunek, napoje, a po zakończeniu turnieju wszyscy mogli rozkoszować się żurkiem z kiełbasą. W turnieju wzięło udział 5 osób” – opowiada organizator spotkania, Piotr Kurnicki.

Turniej odbywał się według zasady – mecz każdy z każdym. Zawodnicy grali do 2 wygranych setów. Większość meczy skończyła się wynikiem 2:0. Szczególnie pełen emocji i zaciekły był mecz pomiędzy Ryszardem Rodziewiczem i Andrzejem Schiewe. Ku zaskoczeniu wszystkich pierwszy set wygrał Andrzej, ale w 2 i 3 secie Rysiek nie dał się pokonać i pewnie zwyciężył ostatecznie 2:1, zapewniając sobie 2 miejsce w turnieju .

Humory zawodnikom dopisywały, na koniec turnieju zostały przez organizatora turnieju Piotra Kurnickiego wręczone dyplomy i symboliczne drobne nagrody.