Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Ostatni zarząd

Stawili się niemal wszyscy członkowie nie tylko „starego” zarządu, ale i komisji rewizyjnej i sądu honorowego. Byli oczywiście przedstawiciele nowych władz. Dla wszystkich gospodarz spotkania Edward Szywała przygotował piękne niespodzianki – urocze filiżanki – podziękowanie za współpracę i mikołajkowy upominek zarazem. Były także listy z podziękowaniami dla kolegów z zarządu oraz dla pracowników, w tym dla nigdy nieobecnej na spotkaniach, ale czuwającej nad finansami SPiKŚ księgowej Anny Greń.

 

Były to lata bogate w wydarzenia, a zarazem pełne pracy, szczególnie dla Pani. Serdecznie dziękuję za osobiste zaangażowanie w sprawy Stowarzyszenia, za oddanie i życzliwość. Ufam, że ten okres – lata 2003-2005 – będzie wspominała Pani miło i z satysfakcją” – pisał prezes Szywała.

W serdecznym liście dla niezawodnego Leszka Jarząbka, który od kilku lat prowadzi biuro Stowarzyszenia, prezes napisał: „Cieszę się, że w Panu znalazłem doskonałego partnera w tej pracy, rozumiejącego nasze oczekiwania, sumiennego i oddanego pracownika. Dziękuję Panu za te dwa wspólne lata i ufam, że Pana praca dla Stowarzyszenia, już pod innym kierownictwem, będzie trwała nadal. Był to czas który miło będę wspominać. Ufam, że i Pan również.”

 

Podziękowania przygotowali także koledzy, pracujący razem z Edwardem Szywałą w Zarządzie oraz pracownicy. Oto jego treść:

 

Szanowny Prezesie, Drogi Kolego,

W imieniu wszystkich członków Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich, a także w imieniu grona pracowników składam na Twoje ręce serdeczne podziękowania za dwa lata wspaniałej pracy na rzecz naszej organizacji. Był to okres wielu ciekawych, ważnych dla nas wszystkich wydarzeń. I każdy z nas ma świadomość, że to, co działo się w Stowarzyszeniu, było przede wszystkim Twoją zasługą.

Podziwiamy Cię za pomysłowość, inwencję, konsekwencję i pracowitość. Uczestniczenie w życiu SPiKŚ, którym Ty kierowałeś, było prawdziwą przyjemnością.

Nikt nie ma wątpliwości, że jesteś jedną z najbardziej twórczych osób w Świdnicy i cieszymy się z tego, że znajdujemy się w gronie tych osób, które mogą z Ciebie brać przykład i uczyć się, jak pracować na rzecz naszej Małej Ojczyzny. W czasach, gdy los przedsiębiorcy jest niełatwy, Ty zawsze znajdujesz czas i siły, by robić coś „ponad”. Pokazujesz nam, że nie tylko własne sprawy są ważne, że nie można zapominać o naszej ważnej roli w środowisku, w jakim działamy.

Dziękujemy Ci serdecznie za cały trud, jaki włożyłeś nie tylko w ostatnie lata prezesowania, ale w działalność Stowarzyszenia od samego początku. Dzięki Tobie bowiem funkcjonujemy jako grupa zgranych kolegów.

Mamy nadzieję, że nadal będziesz nas wspierał radą, pomysłami, że będziesz nas inspirował do kolejnych przedsięwzięć. Życzymy Ci nadal wielu sukcesów, nie tylko w sprawach zawodowych, ale i w życiu społecznym. Przede wszystkim życzymy Ci wszystkiego najlepszego w życiu prywatnym, rodzinnym.

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014