Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica
Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
Dane kontaktowe: +48 696 086 546 |biuro@spiks.org.pl |Facebook

Świetni usługodawcy

W kategorii „Profesjonalne prowadzenie działalności usługowej” Statuetkę Przedsiębiorczości otrzymał Jerzy Skonieczny. Jest on właścicielem jednego z najdłużej działającego na rynku regionalnym zakładu usługowego. Działa od 1984 roku.
Jerzy Skonieczny jest właścicielem Zakładu Produkcyjno-Usługowo-Handlowego PROMET ZPChr. Firma prowadzi działalność w trzech gałęziach branżowo związanych z budownictwem – produkcyjną, usługową, handlową, autoryzowany partner handlowy firmy „Novet” Firma „PROMET” wykonuje: formy, wykrojniki, tłoczniki, przyrządy pomiarowe. Świadczy usługi szlifierskie, tokarskie, obróbki cieplnej, obróbki skrawaniem, drążenia i cięcia na nowoczesnych urządzeniach sterowanych numerycznie. Duży nacisk kładziony jest na poziom obsługi klientów oraz jakość wykonywanych usług. Doceniane jest to przez samych zainteresowanych. Dzięki temu „PROMET” z powodzeniem współpracuje z wieloma znanymi firmami ze stref ekonomicznych, z którymi utrzymywane są ścisłe kontakty. Z naszych usług narzędziowych korzystają między innymi takie firmy jak: Elektrolux, LG, Toyota, Faurecja, Lincoln Electricc, NSK. Uznając zasadę, że o przyszłości firmy decydują klienci, w roku 2005 wdrożono System Zarządzania Jakością ISO 9001:2001. Jerzy Skonieczny był członkiem Rady Krajowej Izby Gospodarczej (1992-1996), jest członkiem Prezydium Rady Sudeckiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Świdnicy, Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich (w latach 90-tych pełnił funkcję prezesa), Klubu Rotary Świdnica-Wałbrzych. Jest – jak mówią koledzy – turystą-hobbystą, pasjonatem koni. Z żoną Krystyną stworzył przepiękne i gościnne gospodarstwo agroturystyczne Podkowa w Modliszowie.

Prócz zdobywcy statuetki w kategorii tej nominowani byli Radosław Nowicki i Dariusz Witrykus.

Radosław Nowicki – jest właścicielem Biura Usług Majątkowych i Wycen „Taksator”, zajmującego się wyceną nieruchomości. Uprawnienia zawodowe zdobył w 1991 roku i w ten sposób stał się najmłodszym w Polsce rzeczoznawcą majątkowym. Jest też udziałowcem w firmie Art-Projekt, który prowadzi jego żona Małgorzata. Z zawodu jest magistrem ekonomiki rolnictwa, jednka od lat pracuje jako rzeczoznawca majątkowy. Jest członkiem Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich oraz Klubu Rotary Świdnica-Wałbrzych. Prywatnie – zapalony podróżnik, narciarz, tenisista.

Dariusz Witrykus – jest współwłaścicielem firmy transportowej Lider, która od kilku lat z powodzeniem zdobywa nie tylko rynek usług transportowych w przewozach osobowych lokalnych i regionalnych, ale także krajowych i międzynarodowych. Firma dysponuje nowoczesnym taborem, a klienci chwalą sobie wysoką jakość usług.

Adres: Ul. Rynek 1A |58-100 Świdnica Nr konta: 20 2490 0005 0000 4530 2734 4022
SPIKS | Wszelkie prawa zastrzeżone 2014